Achterhoek Raad

De Achterhoek Raad bepaalt de koers voor de Achterhoek. Alle 49 raadsfracties uit de zeven Achterhoekse gemeenten zijn vertegenwoordigd in de Achterhoek Raad.De afgevaardigde raadsleden fungeren als ambassadeurs naar hun eigen lokale gemeenteraden. Om recht te doen aan de stemverhoudingen in elke gemeente, stemmen de afgevaardigde raadsleden op basis van stempunten. Dat betekent dat elk lid van de Achterhoek Raad zoveel stempunten heeft als het aantal raadsleden dat zijn/haar fractie kent in de eigen gemeenteraad.

Raadsleden

Gemeente Aalten

CU
Johan Pennings
raadslid.jpennings@aalten.nl

HMV
Henk Meerdink
raadslid.hmeerdink@aalten.nl

CDA
Raimond Smit
raadslid.rsmit@aalten.nl

Gemeente Belangen
Alex Walter
raadslid.awalter@aalten.nl

VVD
Henk Hartemink
raadslid.hhartemink@aalten.nl

Progressieve Partij
Guido Uland
raadslid.guland@aalten.nl

D66
Alexander van der Graaff
raadslid.avandergraaff@aalten.nl

 

Gemeente Berkelland

CDA
Gerard Hilhorst
g.hilhorst@gemeenteberkelland.nl

GBB
Arnold Kion
a.kion@gemeenteberkelland.nl

VVD
Hans Boxem
h.boxem@gemeenteberkelland.nl

D66
Han Boer
h.boer@gemeenteberkelland.nl

PvdA
Betsy Wormgoor
b.wormgoor@gemeenteberkelland.nl

Gl
Leo Morren
l.morren@gemeenteberkelland.nl

OBL
Bennie Morsink
b.morsink@gemeenteberkelland.nl

 

Gemeente Bronckhorst

CDA
Jan Klein Lenderink
j.kleinlenderink@bronckhorst.nl

GBB
Han Pelgrom
h.pelgrom@bronckhorst.nl

VVD
Thea Lusink
t.lusink@bronckhorst.nl

GL
Herman van Rooijen
h.vanrooijen@bronckhorst.nl

PvdA
Antoon Peppelman
a.peppelman@bronckhorst.nl

D66
Jan Engels
j.engels@bronckhorst.nl

CU-SGP
Dick Ebbers
d.ebbers@bronckhorst.nl

 

Gemeente Doetinchem

CDA
Ruud Veldkamp
ruudgaanderen@kpnmail.nl

PvdA
Marianne Kock
marianne-kock@hotmail.com

VVD
Marius Wijers
marmar42@live.nl

D66
Eugenie Ketting
eugenie.ketting@d66doetinchem.nl

GL
Marcella Heerenveen
mh.heerenveen@gmail.com

SGP-CU
Ewout de Jong
m.e.dejong@icloud.com

LB
Henri-George Moïze de Chateleux
h.moisedechateleux@kpnmail.nl

PvLM
Ans Putman
ansputman@gmail.com

SP
Naomi Wartenberg
n.s.wartenberg@gmail.com

GB
Patrick Moors
patrick.moors@gemeentebelangendoetinchem.nl

 

Gemeente Oost Gelre

D66
Jerry van der Meulen
r.vandermeulen@oostgelre.nl

NLOG
Gerard Klein Gunnewiek
g.kleingunnewiek@oostgelre.nl

PvdA
Richard Klein Tank
r.kleintank@oostgelre.nl

CDA
Walter Leemreize
w.leemreize@oostgelre.nl

OOG
René Hoijtink
r.hoijtink@oostgelre.nl

VVD
Kees Porskamp
k.porskamp@oostgelre.nl

 

Gemeente Oude IJsselstreek

LB
Erik Schieven
e.schieven@oude-ijsselstreek.nl

CDA
Guido Hakvoort
g.hakvoort@oude-ijsselstreek.nl

SP
Heini Peters
h.peters@oude-ijsselstreek.nl

VVD
Richard de Lange
r.delange@oude-ijsselstreek.nl

D66
Hayo Canter Cremers
h.cantercremers@oude-ijsselstreek.nl

PvdA
Siner-Sir Gülden
g.siner@oude-ijsselstreek.nl

 

Gemeente Winterswijk

CDA
Thomas de Roos
troos@winterswijk.nl

Winterswijks Belang
Ruth van der Meulen
rmeulen@winterswijk.nl

VVD
Gert-Jan te Gronde
ggronde@winterswijk.nl

GL
Tineke Zomer
tzomer@winterswijk.nl

PvdA
Elvira Schepers
eschepers@winterswijk.nl

D66
Loes ten Dolle
ltendolle@winterswijk.nl