Achterhoek Thematafels

Er zijn zes bestuurlijke Thematafels die elk een thema van de Agenda2030 voor hun rekening nemen. De Tafels zijn niet alleen verantwoordelijk voor de inhoudelijke bijdragen voor Agenda2030, maar zij ook verantwoordelijk voor het uitvoeren ervan. De zes Achterhoek Thematafels zijn: Smart Werken & Innovatie, Zorginnovatie, Vastgoed & Woningmarkt, Onderwijs & Arbeidsmarkt, Mobiliteit & Bereikbaarheid en Circulaire Economie & Energietransitie.

In totaal vertegenwoordigen zo’n 100 Achterhoekers de drie O’s (maatschappelijke Organisaties, Ondernemers en Overheden) in de Thematafels, met elk hun eigen achtergrond en achterban. Door de dynamiek van de Thematafels kan de samenstelling van de Tafels in de loop van de tijd veranderen.

Samenstelling van de zes Thematafels per september 2018:

Thematafel Smart Werken & Innovatie

Jan Kaak Kaak Nederland (voorzitter)
Marieke Frank Gemeente Oost Gelre (vice-voorzitter)
Henk Tappel Bronkhorst High Tech
Koen Mentink Hittech Bihca BV
Martin Veldhuizen Gemeente Aalten
Gerjan Teselink Gemeente Berkelland
Willem Buunk Gemeente Bronckhorst
Maureen Sluiter Gemeente Doetinchem
Peter Van de Wardt Gemeente Oude IJsselstreek
Wim Elferdink Gemeente Winterswijk
Toin De Ruiter BonsenReuling
Tom Salemink Achterhoek Werkt
Dirk Jan Van den Hout Royal Lovink Industries
Gerben Peet Kramp
Kees Nieuwenhuijse Graafschap College
René Bakker HAN
Michiel Scheffer Provincie Gelderland
Martin Stor Verbinden in Beeld (programmaregisseur)
Jouke Lavalaye Regio Achterhoek (programmaregisseur)
Nikki Dijkstra Regio Achterhoek (projectondersteuner)

 

Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt

Karel Bonsen Gemeente Oost Gelre (voorzitter)
Sarien Shkolnik Graafschap College (vice voorzitter)
Jürgen van Aalst JAWS BV
Jurgen van Ast Settle BV
Jan Willem Boezel Van Raam
Hans Hupkes FNV
Ernst van Drumpt CNV
Carmen Veldhuis FNV
Edwin van der Vliet UWV
Maria van Hattum Achterhoek VO
Sarah Detaille Han
Egbert Jan Rots Rots Bouw Aalten
Michael Hazersloot Ferro Gaanderen
André Endeman Markenheem
Tom Lamers Euregio
Joop Wikkerink Gemeente Aalten
Gerjan Teselink Gemeente Berkelland
Willem Buunk Gemeente Bronckhorst
Jorik Huizinga Gemeente Doetinchem
Peter van de Wardt Gemeente Oude IJsselstreek
Ilse Saris Gemeente Winterswijk
Conny Bieze Provincie Gelderland
Liesbeth Laman Trip POA Achterhoek (programmaregisseur)
Gilles Gerth BMC (programmaregisseur)
Marianne te Linde POA Achterhoek (programmamedewerker)
Cederick Botjes BMC (programmamedewerker)

 

Thematafel De Gezondste Regio

Dick ten Brinke GGD NOG (voorzitter)
Bert Kuster Gemeente Oude IJsselstreek (vice voorzitter)
Beatrijs van Riessen Estinea
Maarten van Rixtel Sensire
Renée Wilke Sensire
Erwin Bomers Slingeland Ziekenhuis
Hinke van de Werf Menzis
Arie Jongejan Proscoop
Annemarie Profittlich Lindenhout Entrea
Rob Jaspers GGZ
Karen Pijnenburg BV Zorg Oude Ijssel
Stef Beumer O4wheels Varsseveld
Pascal Kamperman Achterhoek in Beweging
Joop Wikkerink Gemeente Aalten
Marijke van Haaren Gemeente Berkelland
Evert Blaauw Gemeente Bronckhorst
Frans Langeveld Gemeente Doetinchem
Jos Hoenderboom Gemeente Oost Gelre
Ilse Saris Gemeente Winterswijk
Hans Metzemaekers Azora
Jeroen Frequin HOOG
Michiel Scheffer Provincie Gelderland
Marjan Verschuure Iriszorg
Dorien van der Meer Regio Achterhoek (programmaregisseur)
Carmen Uceda Regio Achterhoek (programmamedewerker)

 

Thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid

Rens Steintjes Gemeente Doetinchem (voorzitter)
Jurgen Rutgers Besite / bestuurslid SIKA (vice voorzitter)
Martin Veldhuizen Gemeente Aalten
Anjo Bosman Gemeente Berkelland
Paul Hofman Gemeente Bronckhorst
Karel Bonsen Gemeente Oost Gelre
Ria Ankersmit Gemeente Oude IJsselstreek
Wim Aalderink Gemeente Winterswijk
Marieke Frank Gemeente Oost Gelre
Frank Kremer HSF Logistics Winterswijk
Gerd Eckstein Kreis Borken
Nick Menke Regionaal Overleg Consumentenorganisatie Openbaar Vervoer
Willem Eijgenhuijsen Eijgenhuijsen Precisievervoer
Conny Bieze Provincie Gelderland
Maikel Bracun Arriva Regio Oost
Mettina Veenstra Saxion University of Applied Sciences
Patrick Kroeze Regio Achterhoek (programmaregisseur)
Paul Van Dun Regio Achterhoek (programmamedewerker)

 

Thematafel Wonen & Vastgoed

Ben Hiddinga Gemeente Oude IJsselstreek (voorzitter)
Els Birkenhäger Sité Woondiensten (vice voorzitter)
Ben Groot Roessink Ten Hag
Bram Klomps Klomps Bouwbedrijf BV
Edo van Campen Van Campen Bouwgroep BV
Ted Kok Gemeente Aalten
Patricia Hoytink Gemeente Berkelland
Evert Blaauw Gemeente Bronckhorst
Ingrid Lambregts Gemeente Doetinchem
Bart Porskamp Gemeente Oost Gelre
Wim Aalderink Gemeente Winterswijk
Guus Ydema AGEM
Bas Hommelink Binx
Hans van de Guchte Rabobank
Wendy Verlaan Rabobank
Hans Ebbekink Van Wijnen
Silvio Gierkink Gierkink Makelaars
Ria Vreman Dorpshuizen en kleine kernen Gelderland
Josan Meijers Provincie Gelderland
Marijn Hofstee Regio Achterhoek (programmaregisseur)
Willemien Tel Regio Achterhoek (programmamedewerker)

 

Thematafel Circulaire economie & Energietransitie

Paul Hofman Gemeente Bronckhorst (vice voorzitter)
Rinus Smet IKB
Arjan Prinsen Groot Zevert
Dave Rouwmaat Rouwmaat Groenlo
Martin Veldhuizen Gemeente Aalten
Gerjan Teselink Gemeente Berkelland
Frans Langeveld Gemeente Doetinchem
Bart Porskamp Gemeente Oost Gelre
Janine Kock Gemeente Oude IJsselstreek
Wim Elferdink Gemeente Winterswijk
Willy Smit WAM van Duuren
Willem Huiskamp AOC Oost
Antoinette van Helvoirt Waterschap Rijn en IJssel
Henk Jan Wegman Rensa
Harrie Kuypers Wonion
Henk Jolink LTO
Guus Ydema Agem
Wilbert Menkveld Nijhuis Industries
Gerrolt Ooijman Wonion
Michiel Scheffer Provincie Gelderland
Derk Wassink Wassink Installatie BV
Peter Drenth Provincie Geldeland
Joke Emaus Regio Achterhoek (programmaregisseur)
Willemien Tel Regio Achterhoek (programmamedewerker)

De zes Achterhoek Thematafels gingen donderdag 6 september (2018) van start: